Artykuły eksperckie

Poznaj 4 sprawdzone sposoby na oczyszczenie powietrza w pomieszczeniach!

W jaki sposób można oczyścić powietrze w domu? Czy naprawdę jest to takie trudne? Zobacz, czym, między innymi, jest HI-NANO, lampa UVC i poznaj niezawodne sposoby, by cieszyć się czystym powietrzem!

Kolejna nagroda za innowacyjność dla GÜNTNERA

Nowa chłodnica powietrza Mini COMPACT firmy Güntner zdobyła prestiżową nagrodę German Innovation Awards. Zobacz więcej informacji o tym urządzeniu i przeczytaj o efektywności energetycznej oraz oszczędności kosztów!

Ograniczaj koszty, stosując bezpieczne, sprawdzone czynniki Solstice®HFO

Dzięki czynnikom chłodniczym Solstice® HFO firmy Honeywell sektor spożywczy może szybciej osiągnąć neutralność klimatyczną pod względem emisji dwutlenku węgla. Pobierz przygotowany dla nich zestaw narzędzi Honeywell „TOOLKIT”!

Darmowe chłodzenie, czyli Free-Cooling

Poznaj skuteczny sposób na obniżenie rachunków za zużycie energii elektrycznej w wodnych systemach chłodzenia! W układzie free-coolingu chłodne powietrze zewnętrzne może być wykorzystywane jako źródło „darmowego” chłodu.

Dotacje do pomp ciepła na rok 2024

Co trzecia złotówka zostanie przeznaczona w 2024 r. na program "Czyste Powietrze". Poznaj plany Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dotyczące dotacji do odnawialnych źródeł energii na przyszły rok!