Chłodnictwo - agregaty i sprężarki

Chłodnictwo - agregaty i sprężarki

Nasza oferta obejmuje sprężarki i agregaty renomowanych producentów o wydajnościach od kilkuset watów do kilkuset kilowatów.

Do mebli chłodniczych i małych komór proponujemy urządzenia hermetyczne. Do mniejszych komór chłodniczych i mroźniczych polecamy urządzenia typu monoblok, gdzie czynnikiem chłodniczym jest propan. W małych sklepach, restauracjach, hotelach i stacja benzynowych szczególne zastosowanie znajdują agregaty o specjalnej, wyciszonej konstrukcji.

W ramach innowacyjnych rozwiązań do zastosowań w chłodnictwie komercyjnym polecamy również agregaty chłodnicze do pętli wodnej - waterloop. Wykorzystanie systemu waterloop znacznie redukuje napełnienie instalacji tradycyjnym czynnikiem chłodniczym. W przypadku większych instalacji proponujemy agregaty półhermetyczne, a także agregaty wielosprężarkowe oparte na sprężarkach pracujących na dwutlenku węgla, konfigurowane w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Dopełnieniem naszej oferty sprężarek i agregatów sprężarki śrubowe.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na sprężarki i agregaty skraplające, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnego urządzenia do Państwa potrzeb.

Wybierz interesujący Cię produkt, korzystając z wyszukiwarki poniżej bądź przejdź do zakładki na górze strony.