Artykuły eksperckie

Systemy klimatyzacji VRF mini Hisense Hi-Smart E+, L+, C+

Hisense w 2022 roku wprowadził na rynek europejski system klimatyzacji VRF Hi-Smart obejmujący trzy typoszeregi E+, L+, C+. To systemy przeznaczone zarówno do domów, rezydencji, jak i do biur lub sklepów. Zapoznaj się z ich możliwościami!

Poznaj 4 sprawdzone sposoby na oczyszczenie powietrza w pomieszczeniach!

W jaki sposób można oczyścić powietrze w domu? Czy naprawdę jest to takie trudne? Zobacz, czym, między innymi, jest HI-NANO, lampa UVC i poznaj niezawodne sposoby, by cieszyć się czystym powietrzem!

Kolejna nagroda za innowacyjność dla GÜNTNERA

Nowa chłodnica powietrza Mini COMPACT firmy Güntner zdobyła prestiżową nagrodę German Innovation Awards. Zobacz więcej informacji o tym urządzeniu i przeczytaj o efektywności energetycznej oraz oszczędności kosztów!

Ograniczaj koszty, stosując bezpieczne, sprawdzone czynniki Solstice®HFO

Dzięki czynnikom chłodniczym Solstice® HFO firmy Honeywell sektor spożywczy może szybciej osiągnąć neutralność klimatyczną pod względem emisji dwutlenku węgla. Pobierz przygotowany dla nich zestaw narzędzi Honeywell „TOOLKIT”!

Darmowe chłodzenie, czyli Free-Cooling

Poznaj skuteczny sposób na obniżenie rachunków za zużycie energii elektrycznej w wodnych systemach chłodzenia! W układzie free-coolingu chłodne powietrze zewnętrzne może być wykorzystywane jako źródło „darmowego” chłodu.