Filmy produktowe

Pompy ciepła Hisense Hi-Therma SPLIT

Pompy ciepła powietrze-woda Hisense Hi-Therma serii SPLIT gwarantują stabilną pracę, nawet przy temperaturach zewnętrznych tak niskich jak -25°C! Tym samym skutecznym systemem grzewczym i dostarczają CWU do budynku, nawet w ekstremalnie zimnych obszarach. Pompy ciepła serii SPLIT to szereg nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań, które poprawiają jakość i komfort codziennego życia. Seria została wyróżniona prestiżową nagrodą Reddot Award 2022 w dziedzinie wzornictwa.

HITEMA & Schiessl Polska - profesjonalne agregaty wody lodowej

Marka Hitema ma ponad 32-letnie doświadczenie w produkcji chillerów procesowych oraz niestandardowych do różnych zastosowań. Szukasz profesjonalnych agregatów wody lodowej? Sprawdź markę Hitema!

Węże chłodnicze CPS wyposażone w specjalną złączkę "SafeMate"

Innowacyjne rozwiązanie zapobiegające wydostawaniu się czynnika chłodniczego do atmosfery.
Każdy wąż w zestawie wyposażony jest w opatentowaną złączkę "SafeMate" w ksztalcie litery T, o konstrukcji One Touch, zabezpieczającej przed niekontrolowanym wypływem czynnika chłodniczego. Samo podłączenie węża do instalacji nie aktywuje przepływu czynnika. Przepływ czynnika nastąpi dopiero po całkowitym dokręceniu złączki do portu serwisowego i przekręceniu pokrętła. Takie rozwiązanie zapobiega przedostawaniu się czynników chłodniczych do atmosfery oraz chroni ręce instalatora przed odmrożeniem.

Podnośnik instalacyjny LFT-230 REFCO

Podnośnik LFT-230 REFCO z maksymalnym udźwigiem 120 kg i maksymalną wysokością podnoszenia 3 m, pozwala na samodzielne wykonanie niemal każdego montażu na wysokości, ponad poziomem głowy. Konstrukcja LFT 230 ze stali ocynkowanej w porównaniu do stabilności i wytrzymałości konwencjonalnych produktów aluminiowych odznacza się najwyższą jakością, nie tracąc przy tym na lekkości. Podnoszenie ładunków ze zmienną prędkością może być łatwo sterowane przy pomocy elektrycznego pilota. Teleskopowy statyw posiada wiele możliwości regulacji, umożliwiających idealne rozstawienie na nachylonym i nierównym podłożu, a nawet na schodach.

Nanoclean AIR, lider dezynfekcji klimatyzacji

Preparaty Nanoclean Air to jedyne na rynku preparaty do czyszczenia, odświeżania, odgrzybiania i dezynfekcji parowników i skraplaczy klimatyzatorów oraz innych urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych HVAC o PEŁNYM SPEKTRUM BIOBÓJCZYM w czasie do 15 minut. Skutecznie usuwają wszystkie zanieczyszczenia, które moga mieć wpływ na jakość samego powietrza. Trwale eliminuja nieprzyjemną woń grzybów i przykry zapach wilgoci. Pozostawiają przyjemny, odświeżający zapach. ALL IN ONE = CZYSZCZENIE + ODŚWIEŻANIE + ODGRZYBIANIE + DEZYNFEKCJA

Nowość! Pompy ciepła Hisense Integra

Pompa ciepła typu powietrze-woda Hisense Integra to połączenie najnowszej technologii i doskonałej jakości wykonania. Wysoka efektywność. Ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Inteligentny system sterowania. Efektywny płytowy wymiennik ciepła i ochrona przed zamarzaniem. Uproszczony montaż i mniejsza powierzchnia zabudowy. Pompa INTEGRA to szereg nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań, które poprawiają jakość i komfort codziennego życia. Została wyróżniona prestiżową nagrodą Reddot Award 2022 w dziedzinie wzornictwa.

Midan, Wiertnica diamentowa AGP DM52D

Lekka, ważąca tylko 5 kg wiertnica diamentowa firmy AGP to optymalny wybór do Twoich rozwiązań w zakresie wiercenia. Wiertnica wyposażona w innowacyjną technologię mikroudaru, o wydajności 1800 W, przeznaczona do wiercenia na sucho w zakresie 82 mm w żelbecie oraz 182 mm w miękkich materiałach konstrukcyjnych takich jak silikat, cegła. Wiertnica DM52D posiada wbudowaną precyzyjną poziomicę.

BOCK Sprężarki pólhermetyczne serii LG

Nowa seria LG sprężarek pólhermetycznych BOCK, pionierskie rozwiązanie przeznaczone do czynników chłodniczych nowej generacji HFO o niskim współczynniku GWP.

Odkryj wszystkie zalety klimatyzatorów Hisense

Komfort cieplny i czyste powietrze w domu. Środowisko korzystne dla zdrowia i samopoczucia człowieka, dzięki jonizatorowi Hi NANO skutecznie usuwającemu bakterie i wirusy. Funkcja FRESH AIR umożliwiająca wymianę powietrza w całym pomieszczeniu poprzez doprowadzenie świeżego i oczyszczonego powietrza zewnętrznego. Wygoda i funkcjonalność. Funkcja AI SMART inteligentny system kontrolujący temperaturę, wilgotność, kierunek i natężenie nawiewu powietrza.

Urządzenia VRF Hi-FLEXI seria S

Seria urządzeń VRF Hi-FLEXI S oferuje szereg nowoczesnych rozwiązań zwiększających niezawodność układów klimatyzacji, dających elastyczność w projektowaniu i znacznie podnoszących efektywność energetyczną. Rewolucyjna sprężarka spiralna nowej generacji, nowa zaawansowana konstrukcja wymiennika ciepła, autodiagnostyka usterek, inteligentna praca rotacyjna poszczególnych jednostek w zespołach, wysokiej jakości ochrona elektromagnetyczna, inteligentny tryb odszraniania, stabilny nawiew powietrza, to tylko niektóre z nich.

Prosa Link - nowoczesne rozwiązanie dla zapewnienia bezpieczeństwa żywności

Urządzenie firmy Danfoss o nazwie Prosa Link pozwala na stały odczyt temperatury panującej w urządzeniu chłodniczym oraz archiwizację danych w chmurze. Dane temperaturowe odczytane bezpośrednio z czujników temperatury podłączonych do ProsaLink są przesyłane na serwer za pośrednictwem wbudowanego modułu komunikacyjnego. Rozwiązanie firmy Danfoss umożliwia zminimalizowanie strat żywności, pozwala podwyższyć jakość przechowywanych produktów spożywczych oraz daje możliwość błyskawicznego zareagowania w przypadku wystąpienia awarii.