Chłodnictwo - wymienniki

Chłodnictwo - wymienniki

Nasza oferta chłodnic uwzględnia w praktyce wszelkie zastosowania dla branży chłodniczej. Dysponujemy chłodnicami do małych komór sklepowych (chłodnice naścienne i podstropowe), większymi urządzeniami o specjalnej konstrukcji do komór przechowalniczych na owoce i warzywa, oraz dużymi chłodnicami do zastosowań przemysłowych. Chłodnice w zależności od technologii chłodniczej i oczekiwań klienta mogą być dostarczone w wielu konfiguracjach na przykład jako wyciągowe i nadmuchowe, z grzałkami i bez, z wentylatorami EC, z tacą izolowaną, mogą być zabezpieczone antykorozyjnie, w wersji ze stali nierdzewnej itd.

Posiadamy w ofercie skraplacze i dry coolery o wydajności od kilku do kilkuset kilowatów, o konstrukcji opartej na płaskim bloku wymiennika ciepła, który w zależności od potrzeb może być ustawiony poziomo lub pionowo, ewentualnie w kształcie litery V.

Oferujemy również wymienniki płytowe i płaszczowo-rurowe. Wymienniki płytowe, lutowane są aparatami o bardzo skutecznym sposobie przekazywania ciepła. Charakteryzują się stosunkowo łatwą konserwacją - są proste w czyszczeniu. Ich dodatkową zaletą jest możliwość zmiany rozmiarów wymiennika czyli zmiana wydajności poprzez dodawanie lub usuwanie płyt. Dzięki temu wymienniki płytowe znajdują zastosowanie w instalacjach, które wymagają regularnego czyszczenia - układach chłodniczych, przemyśle mleczarskim i przemyśle farmaceutycznym.

Wybierz interesujący Cię produkt, korzystając z wyszukiwarki poniżej bądź przejdź do zakładki na górze strony.