Chłodnictwo - agregaty i sprężarki

Agregaty monoblok

Do mniejszych komór chłodniczych i mroźniczych polecamy urządzenia typu monoblok, gdzie czynnikiem chłodniczym jest propan. Monobloki chłodnicze to idealne rozwiązanie typu „plug & play” do komór chłodniczych. Głównym założeniem konstrukcji tego typu urządzeń o kompaktowej budowie - wszystkie elementy układu chłodniczego w jednym urządzeniu gotowym do pracy, jest osiągnięcie jak największej wydajności chłodniczej przy jak najmniejszych wymiarach zewnętrznych.

Znajdujące się w naszej ofercie monobloki firmy Rivacold to gwarancja długoterminowego, ekologicznego i bezpiecznego rozwiązania. Są przeznaczone do pracy z naturalnym czynnikiem chłodniczym R290, który ma znikomy wpływ na globalne ocieplenie. Napełnienie urządzeń propanem, nie przekraczające dopuszczalnego limitu 150 g w każdym obiegu, umożliwia montaż bez żadnych ograniczeń w pomieszczeniach, gdzie przebywają ludzie, a nie tylko w maszynowni.

Obok istniejących już od dawna na rynku serii monobloków FA/FT i SF firma Rivacold wprowadziła na rynek nową serię ekologicznych i zaawansowanych technologicznie monobloków BEST. BEST to kompletna oferta urządzeń propanowych przeznaczonych do komór chłodniczych w sklepach spożywczych, supermarketach, obiektach usługowych i handlowych, kwiaciarniach i restauracjach.

Monobloki BEST to przede wszystkim inteligentne rozwiązanie typu smart. Zastosowanie w monoblokach elektronicznego układu sterowania najnowszej generacji opartego na nowych sterownikach o wymownej nazwie RIV-OLUTION i nowym oprogramowaniu, opracowanym w całości przez Rivacold gwarantuje wydajność, niezawodność i elastyczność zarządzania, zapewniając stabilne warunki pracy w każdym momencie. Urządzenia BEST występują w dwóch wariantach: ze skraplaczem chłodzonym powietrzem lub ze skraplaczem chłodzonym wodą (glikolem), oraz w dwóch wersjach: do montażu na ścianie lub suficie komory.

Wybierz interesujący Cię produkt, korzystając z wyszukiwarki poniżej.