Projekty referencyjne

Prezentujemy szeroki zakres zrealizowanych projektów w dziedzinie chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła. Każdy projekt został szczegółowo opisany, wraz z podaniem zakresu prac, zastosowanych urządzeń i rozwiązań technicznych. To doskonały sposób na zapoznanie się z szerokim wachlarzem kompetencji firmy i jej doświadczeniem w realizacji skomplikowanych instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych. Poniżej znajdują się przykłady zrealizowanych przez Schiessl Polska projektów w różnych branżach, między innymi:

Dzięki bogatemu portfolio, Schiessl Polska udowadnia, że jest niezawodnym partnerem dla firm poszukujących nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań w branży HVACR. Oferujemy pełne wsparcie i doradztwo techniczne w projektowaniu i budowie efektywnych, energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska instalacji. Zapewniamy kompleksową dostawę elementów niezbędnych do zbudowania od podstaw każdej instalacji chłodniczejklimatyzacyjnej, a także układu z pompami ciepła.

Schiessl Polska dostarcza nowoczesne rozwiązania HVACR, które podnoszą jakość życia i pracy. Każdy projekt to przykład innowacyjności i zaangażowania w dostarczanie efektywnych systemów dla różnorodnych potrzeb klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami referencyjnymi i zachęcamy do kontaktu – jesteśmy gotowi, żeby omówić szczegóły tego, jak możemy wspierać Państwa przedsięwzięcia.

Centrum Logistyczne ALDI

Firma Schiessl Polska dostarczyła urządzenia chłodnicze pracujące na czynniku CO2 do Centrum Logistycznego ALDI.

W Parku magazynowym Lisi Ogon koło Bydgoszczy, zbudowanym przez Panattoni Europe, powstało Nowe Centrum Logistyczne ALDI, niemieckiej sieć dyskontów spożywczo-przemysłowych. Nowe Centrum Logistyczne ALDI to 43 000 m2 łącznej powierzchni magazynowej, o pojemności 23 000 europalet i kubaturze obszaru chłodzonego 126 000 m3.

Hotele Hampton by Hilton

Firma Schiessl Polska dostarczyła agregaty skraplające SILENSYS firmy Tecumseh oraz chłodnice Kelvion do hotelowych kuchni Hampton by Hilton w Krakowie i w Łodzi

Świeżość produktów to podstawa każdej profesjonalnej kuchni. Dzięki odpowiednio dobranym urządzeniom chłodniczym można przedłużyć trwałość i atrakcyjny wygląd produktów bez utraty najważniejszych składników odżywczych oraz głębokiego smaku i aromatu.

Sieć hipermarketów Auchan

W 2023 Schiessl Polska za pośrednictwem firm współpracujących dostarczyła ponad 30 sztuk skraplaczy i chłodnic marki LU-VE, o łącznej wydajności powyżej 10 MW do modernizacji instalacji chłodniczych w sieci hipermarketów AUCHAN.

Zakłady ZMK Delikates

Firma Schiessl Polska dostarczyła do zakładów przetwórstwa rybnego ZMK Delikates 12 chłodnic Thermokey w specjalnym wykonaniu.

Greek Trade Sp. z o.o.

Schiessl Polska dostarczyła agregaty BOCK Plusbox i chłodnice Thermokey do komór chłodniczych w obiekcie przeznaczonym do magazynowania i pakowania produktów dla przemysłu spożywczego. Wykonawca instalacji firma Chłod Therm Sp. z o.o.