Projekty referencyjne

Prezentujemy szeroki zakres zrealizowanych projektów w dziedzinie chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła. Każdy projekt został szczegółowo opisany, wraz z podaniem zakresu prac, zastosowanych urządzeń i rozwiązań technicznych. To doskonały sposób na zapoznanie się z szerokim wachlarzem kompetencji firmy i jej doświadczeniem w realizacji skomplikowanych instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych. Poniżej znajdują się przykłady zrealizowanych przez Schiessl Polska projektów w różnych branżach, między innymi:

Dzięki bogatemu portfolio, Schiessl Polska udowadnia, że jest niezawodnym partnerem dla firm poszukujących nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań w branży HVACR. Oferujemy pełne wsparcie i doradztwo techniczne w projektowaniu i budowie efektywnych, energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska instalacji. Zapewniamy kompleksową dostawę elementów niezbędnych do zbudowania od podstaw każdej instalacji chłodniczejklimatyzacyjnej, a także układu z pompami ciepła.

Schiessl Polska dostarcza nowoczesne rozwiązania HVACR, które podnoszą jakość życia i pracy. Każdy projekt to przykład innowacyjności i zaangażowania w dostarczanie efektywnych systemów dla różnorodnych potrzeb klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami referencyjnymi i zachęcamy do kontaktu – jesteśmy gotowi, żeby omówić szczegóły tego, jak możemy wspierać Państwa przedsięwzięcia.

5-gwiazdkowy hotel w Sopocie

Schiessl Polska dostarczyła do hotelu w Sopocie pompy ciepła, które zasilają w  obiekcie instalacje CO i CWU.

Obiekt handlowy

Obiekt handlowo - usługowy

Schiessl Polska dostarczyła 6 pomp Panasonic T-CAP typu split do obiektu handlowo-usługowego. Układ pomp zasila instalację CO i współpracuje z kotłami gazowymi, jako zapasowe źródło ogrzewania.