Projekty referencyjne

Prezentujemy szeroki zakres zrealizowanych projektów w dziedzinie chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła. Każdy projekt został szczegółowo opisany, wraz z podaniem zakresu prac, zastosowanych urządzeń i rozwiązań technicznych. To doskonały sposób na zapoznanie się z szerokim wachlarzem kompetencji firmy i jej doświadczeniem w realizacji skomplikowanych instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych. Poniżej znajdują się przykłady zrealizowanych przez Schiessl Polska projektów w różnych branżach, między innymi:

Dzięki bogatemu portfolio, Schiessl Polska udowadnia, że jest niezawodnym partnerem dla firm poszukujących nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań w branży HVACR. Oferujemy pełne wsparcie i doradztwo techniczne w projektowaniu i budowie efektywnych, energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska instalacji. Zapewniamy kompleksową dostawę elementów niezbędnych do zbudowania od podstaw każdej instalacji chłodniczejklimatyzacyjnej, a także układu z pompami ciepła.

Schiessl Polska dostarcza nowoczesne rozwiązania HVACR, które podnoszą jakość życia i pracy. Każdy projekt to przykład innowacyjności i zaangażowania w dostarczanie efektywnych systemów dla różnorodnych potrzeb klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami referencyjnymi i zachęcamy do kontaktu – jesteśmy gotowi, żeby omówić szczegóły tego, jak możemy wspierać Państwa przedsięwzięcia.

Wrocławski Park Biznesu

Wrocławski Park Biznesu - Bierutowska Park, do którego firma Schiessl Polska dostarczyła systemy VRF do łącznej wydajności chłodniczej ponad 1.5 MW.

Fabryka BASF

Fabryka katalizatorów BASF w Środzie Śląskiej, do której firma Schiessl Polska dostarczyła systemy klimatyzacji o wydajności chłodniczej ponad 950 kW.

 

Centrum Handlowe w Pile

Centrum Handlowe o powierzchni blisko 3000 m2.

Firma Schiessl Polska dostarczyła systemy VRF do galerii w Pile o wydajności chłodniczej 400 kW.

Stocznia jachtowa SUNREEF

Siedziba stoczni Sunreef Yachts zajmującej się projektowaniem, budową i serwisem najnowocześniejszych jachtów.

Firma Schiessl Polska dostarczyła systemy VRF do obiektu w Gdańsku o łącznej wydajności chłodniczej 230 kW.

Hotel Omega w Olsztynie

Firma Schiessl Polska dostarczyła systemy VRF o łącznej wydajności chłodniczej 250 kW do Hotelu Omega w Olsztynie.