Hotele Hampton by Hilton

Firma Schiessl Polska dostarczyła urządzenia chłodnicze do kuchni hoteli należących do sieci Hampton by Hilton w Krakowie i w Łodzi.

Agregaty Tecumseh SILENSYS w specjalnym wyciszonym wykonaniu i w obudowie pozwalają na redukcję hałasu o 50%. Idealnie nadają się do małych supermarketów, stacji benzynowych, piekarni, masarni, delikatesów, restauracji, cukierni, lodziarni, winiarni, barów piwnych. W stosunku do standardowych agregatów umożliwiają oszczędności energetyczne od 5 do 20%.

Główne korzyści wynikające z zastosowania urządzeń SILENSYS INVERTER:

  1. Oszczędność energii - ograniczenie kosztów eksploatacji - dostosowanie do aktualnego obciążenia cieplnego układu, dzięki czemu średnie zużycie energii podczas pracy można ograniczyć aż o 25%.
  2. Zastąpienie jednym urządzeniem dwóch lub trzech agregatów - zaledwie jedno urządzenie pozwala obsłużyć kilka komór chłodniczych - obniżenie kosztów urządzeń i montażu.
  3. Precyzyjna regulacja temperatury - jedno z najlepszych rozwiązań w zakresie precyzyjnej regulacji żądanej temperatury w komorach chłodniczych. Ograniczenie wpływu wahań parametrów otoczenia pozwoliło wydłużyć okres przydatności oraz podnieść jakość nietrwałych produktów spożywczych