Wydarzenia
Wydarzenia

Klima(t) do współpracy - zostań instalatorem pomp ciepła Hisense Hi-Therma

Zostań instalatorem pomp ciepła Hisense Hi-Therma

Już dzisiaj rozpocznij współpracę z Schiessl Polska – dystrybutorem marki Hisense, dostarczającej pompy ciepła oraz klimatyzatory, wyróżniające się nowoczesnymi i efektywnymi rozwiązaniami.

Dlaczego warto zostać instalatorem Hisense?

  • atrakcyjne warunki współpracy: akcje promocyjne i rabaty dla instalatorów (oto jedna z nich!);
  • praktyczne szkolenia i centra szkoleniowe Hisense;
  • telefoniczne wsparcie techniczne przed- i posprzedażowe;
  • dostępność magazynowa produktów;
  • wsparcie marketingowe i ekspozycyjne;
  • prosty i szybki montaż urządzeń;
  • 5-letnia gwarancja na urządzenia Hisense.

Klima(t) do współpracy

Zobacz, dlaczego nasi pracownicy są ekspertami od pomp ciepła i odkryj, że warto czerpać od nich wiedzę specjalistyczną. Budowa urządzeń, prawidłowy ich dobór i montaż, możliwości ustawienia najlepszych parametrów pomp ciepła, a także tematy serwisowe – te urządzenia nie mają przed nimi żadnych tajemnic.

Solidną dawkę wiedzy o pompach ciepła Hisense Hi-Therma możesz również zdobyć, oglądając nasze filmy na YouTube. W ramach kampanii "Hisense – naturalny wybór dla Ciebie", promującej klimatyzatory i pompy ciepła Hisense nasi eksperci co środę odkrywają tajemnice urządzeń. To ogromne wsparcie, zarówno dla instalatorów, jak i klientów indywidualnych. Tutaj znajdziesz pierwszy film, w którym Damian i Michał dzielą się tajemnicą działania Hi-Thermy i pokazują kluczowe mechanizmy jej działania, które przekładają się na oszczędność energii i obniżenie rachunków za ogrzewanie.

Wciąż się wahasz? W takim razie mamy dla Ciebie 1200 powodów, żeby nawiązać z nami współpracę! Nie wierzysz? Przeczytaj o tym, że mamy 1200 lat doświadczenia w branży HVAC&R i postaw na specjalistów!

Nie czekaj – wypełnij formularz i skontaktuj się z nami już teraz!

Zobacz więcej