Wydarzenia
Wydarzenia

Kampania video "Hisense – naturalny wybór dla Ciebie"

Hisense – naturalny wybór dla Ciebie

Takiego contentu jeszcze w branży HVACR nie było! Jesteście gotowi? My nie ukrywamy, że już przebieramy nogami i nie możemy doczekać się, aż pokażemy Wam kolejne efekty naszej pracy. Ostatnich kilka miesięcy spędziliśmy na przygotowywaniu materiałów, nagrywaniu i montażu. Dzięki temu zyskaliśmy ogromne doświadczenie, które przyda się w następnych projektach.

Z dumą możemy zaprezentować pierwszy owoc naszej kampanii video, promującej klimatyzatory i pompy ciepła Hisense: "Hisense – naturalny wybór dla Ciebie".

Odcinki będą publikowane dla Was cyklicznie, w każdą środę (więc koniecznie ustawcie sobie powiadomienie już teraz!). Jesteśmy przekonani, że staną się świetnym wsparciem zarówno dla instalatorów, jak i klientów indywidualnych.

W premierowym odcinku Damian Skoczylas i Michał Kierys, reprezentujący Dział Wsparcia Technicznego i Serwisu Schiessl Polska, podpowiedzą:

  • Dlaczego pompy ciepła Hisense to nie tylko wybór ekologiczny, ale także ekonomiczny.
  • Dlaczego inwestycja w pompę ciepła może znacząco obniżyć koszty związane z ogrzewaniem domu i jednocześnie zapewnić komfort cieplny przez cały rok.
  • Jakie inteligentne funkcje, dostępne są w pompach ciepła Hisense.
  • Jak można kontrolować i optymalizować działanie systemu ogrzewania, dzięki zaawansowanym rozwiązaniom smart, które zapewnią jeszcze większą wygodę codziennego użytkowania.

Oglądajcie, udostępniajcie, a także nie zapomnijcie o subskrypcji!

Link do filmu znajdziecie tutaj.

A link do naszego kanału na YT tutaj.

Zobacz więcej