Systemy multi

Systemy multisplit jednostki zewnętrzne

Urządzenia z serii multisplit nadają się idealnie wszędzie tam, gdzie w każdym pomieszczeniu musi pracować osobna jednostka, np. sala konferencyjna i trzy gabinety. W systemach multisplit jednostki zewnętrzne mogą być podłączone do 2, 3, 4, 5 jednostek wewnętrznych z szerokiej gamy modeli ściennych, kanałowych, kasetonowych, konsolowych i przypodłogowo-podsufitowych z możliwością indywidualnego sterowania pracą poszczególnych jednostek.

Multisplit – elastyczność pracy

Ze względu na swoją funkcjonalność systemy multisplit doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zależy nam na zapewnieniu zróżnicowanych warunków temperaturowych w poszczególnych pomieszczeniach w ramach jednego obiektu. Należy przy tym pamiętać, że w systemie multisplit w danym momencie wszystkie pracujące jednostki (w pomieszczeniach, w których nie ma takiej potrzeby jednostki działające w ramach systemu mogą być wyłączone) mogą pracować w tym samym trybie - grzania lub chłodzenia.

System multisplit – klimatyzacja dla wymagających 

Możliwość zintegrowania w ramach jednego systemu klimatyzacji jednostek o zróżnicowanej architekturze zewnętrznej daje szerokie możliwości projektowania instalacji domowych, komercyjnych. Dodatkową zaletą systemów jest wysoka wydajność i energooszczędność, dzięki czemu system klimatyzacji działający na czynniku R32 jest tani w eksploatacji i przyjazny dla środowiska naturalnego.