Panasonic

Panasonic to wiodący dostawca rozwiązań z zakresu ogrzewania i chłodzenia. Gromadząc doświadczenia od ponad sześciu dziesięcioleci i sprzedając produkty do ponad 120 krajów świata, firma Panasonic zajmuje czołową pozycję w branży:

Jednym z zadań podejmowanych przez naszych specjalistów ds. technologii i projektowania jest przewidywanie przyszłych potrzeb użytkowników. Dążymy do tego, by nasze urządzenia były mniejsze, cichsze, bardziej wydajne, ale także bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego dzięki mniejszemu zużyciu energii, przy jednoczesnym zapewnieniu użytkownikowi odpowiedniej temperatury otoczenia.

W Panasonic wiemy, że to co najlepsze jest dopiero przed nami. Dlatego właśnie oferowane klimatyzatory i pompy ciepła są nieustannie ulepszane. Naszą ambicją jest nie tylko spełniać, ale wręcz przewyższać ich wymagania.

Wyszkoleni profesjonaliści:

Dział badań i rozwoju opracowuje rozwiązania odpowiadające na różne potrzeby:

Lepsza przyszłość, dzięki dobrej jakości powietrza

Żyjemy w czasach wyjątkowych wyzwań. Jeśli świat ma pewnie iść naprzód, musi pokonać poważne zagrożenia w postaci nowych globalnych pandemii i degradacji środowiska. Musi znaleźć sposoby i rozwiązania wdrażane na mniejszą i większą skalę, by zmniejszać napięcia wpływające na zdrowie człowieka i stabilne funkcjonowanie społeczności.

Panasonic wykorzystuje moc powietrza, by zmieniać świat na lepsze. Tworzymy środowisko, które przynosi korzyści dla ciała i umysłu. Tworzymy środowisko, które pobudza i dodaje energii w miejscach, w których ludzie gromadzą się, aby pracować, relaksować się i odpoczywać.

Tworzymy środowisko, które zmniejsza niekorzystny wpływ na naszą planetę. Ponad sto lat badań i doświadczeń pozwala nam wykorzystywać powietrze w taki sposób, aby tworzyć przyszłość pełną nadziei i witalności dla każdego z nas.