Klimatyzacja dom/ biuro/ obiekty komercyjne

Systemy multisplit

Wysoka sprawność dla chłodzenia i grzania

Systemy multisplit to urządzenia pozwalające na podłaczenie do jednego agregatu zewnętrznego nawet kilku jednostek wewnętrznych (jednostki: ścienne, kanałowe, kasetonowe, przypodłogowo-podsufitowe, konsole), w zróżnicowanej konfiguracji, o różnorodnej stylizacji i wielkości w różnych pomieszczeniach dla uzyskania odpowiedniego komfortu cieplnego. Każda jednostka wewnętrzna ma oddzielną instalację freonową do agregatu zewnętrznego. Wysoka kultura pracy zespołów gwarantuje optymalną temperaturę w pomieszczeniach i niską emisję hałasu, stwarzając idealne warunki do odpoczynku lub pracy.

Systemy multisplit to idealne rozwiązanie dla kliku pomieszczeń biurowych, domków jednorodzinnych bądź apartamentów, czy małych obiektów gospodarczych. W swojej ofercie posiadamy systemy multisplit marki Hisense i Panasonic.

Multisplit – elastyczność pracy

Ze względu na swoją funkcjonalność systemy multisplit doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zależy nam na zapewnieniu zróżnicowanych warunków temperaturowych w poszczególnych pomieszczeniach w ramach jednego obiektu. Należy przy tym pamiętać, że w systemie multisplit w danym momencie wszystkie pracujące jednostki (w pomieszczeniach, w których nie ma takiej potrzeby jednostki działające w ramach systemu mogą być wyłączone) mogą pracować w tym samym trybie - grzania lub chłodzenia.

System multisplit – klimatyzacja dla wymagających 

Możliwość zintegrowania w ramach jednego systemu klimatyzacji jednostek o zróżnicowanej architekturze zewnętrznej daje szerokie możliwości projektowania instalacji domowych, komercyjnych. Dodatkową zaletą systemów jest wysoka wydajność i energooszczędność, dzięki czemu system klimatyzacji działający na czynniku R32 jest tani w eksploatacji i przyjazny dla środowiska naturalnego.

Dostępne podkategorie: