Wydarzenia
Wydarzenia

Hisense globalnym sponsorem UEFA EURO 2024

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej UEFA Euro 2024 razem z marką Hisense! 

Marka Hisense już po raz trzeci została globalnym sponsorem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO. Marketing sportowy pozostaje kluczowym elementem globalnej strategii rozwoju oraz budowy rozpoznawalności marki na całym świecie. Już w czerwcu na trybunach i przed telewizorami zbiorą się fani piłki nożnaj celebrując ten wyjątkowy czas sportowych rozgrywek.

Dyrektor ds. marketingu UEFA, Guy-Laurent Epstein, podkreślił ważność współpracy z Hisense, mówiąc: Bardzo się cieszę, że spółka Hisense nadal angażuje się w europejski futbol jako oficjalny Partner turnieju UEFA EURO 2024™, który będzie już trzecią z rzędu edycją, którą sponsoruje. Technologie firmy Hisense pomagają zwiększać dostępność futbolu i dawać jeszcze większą radość kibicom na całym świecie.

W tym roku do współpracy z marką Hisense zostały także zaproszone gwiazdy wśród europejskich zawodników! Globalnymi Ambasadorami marki zostali znakomici brankarze: hiszpański zawodnik Iker Cassillas oraz niemiecki Manuel Neuer. Obaj zawodnicy zdobyli rekordowy, pięciokrotny tytuł Najlepszy bramkarz świata IFFHS (Międzynarodowa Federacja Historyków i Statystyków Futbolu).

 

Kampania Hisense "BEYOND GLORY" celebruje nieustanne dążenie do doskonałości. Podkreśla przekraczanie granic marki poprzez długoterminową wizję technologiczną w dążeniu do ambitnych celów jakościowych swoich produktów oraz zaangażowanie w tworzenie najnowocześniejszych rozwiązań poprawiających codzienne życie jej użytkowników. Tak jak zawodowi piłkarze dążący do osiagania najlepszych wyników sportowych, dzięki którym doznają zaszczytu i niewątpliwego wyróżnienia - możliwość udziału w zmaganiach piłkarskich podczas rozgrywek EURO.  

Oglądaj rozgrywki, ciesz się sportowymi emocjami i sprawdź, co Hisense ma do zaoferowania w tym gorącym okresie. 

Przygotuj się do piłkarskiego szaleństwa i obejrzyj film!

Zobacz więcej