Wydarzenia
Wydarzenia

Nowy Showroom Hisense HVAC

Otwarcie Showroomu Hisense HVAC w Warszawie!

Schiessl Polska zaprasza do Showroomu Hisense HVAC w Warszawie przy ulicy Staniewickiej 18 zlokalizowanego bezpośrednio przy Oddziale Schiessl Polska Warszawa II, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w maju.

Ceremonia odbyła się z udziałem delegacji Hisense HVAC oraz przedstawicieli Schiessl Polska, którzy razem dokonali oficjalnego przecięcia wstęgi. Reprezentantami ze strony Hisense HVAC byli min. Pan Li Youbo – VP of Hisense Hitachi, GM of Overseas Business Unit, Pan Shane Dong – GM of Overseas Heating Business Unit oraz Pan Tony Xu – GM of Eastern Europe Region.

Showroom Hisense HVAC to miejsce wyjątkowe – zostało zaprojektowane z myślą o nowoczesności, komforcie i nowatorskim wyglądzie. Połączenie profesjonalizmu i zaawansowanej technologii z przyjazną atmosferą i estetycznym designem stanowią unikalne cechy tego miejsca.

Przestrzeń została podzielona na dwie części, zapewniające różnorodne możliwości. Pierwszym obszarem jest sala szkoleniowa Hisense HVAC, która prezentuje instalacje jednostek wewnętrznych oraz agregatu VRF Hisense. Na miejscu można również zobaczyć ekspozycję wybranych modeli RAC oraz kompletną i działającą instalację pompy ciepła Hisense.

Drugim obszarem jest nowoczesna sala konferencyjno-szkoleniowa. Cała przestrzeń wraz z zapleczem technicznym zapewniają komfortowe warunki do organizacji szkoleń oraz spotkań biznesowych.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca. "Showroom Hisense HVAC jest dla nas szczególnie ważną lokalizacją. To tutaj, w komfortowych warunkach, nasi Klienci mogą porozmawiać z Menedżerami Klimatyzacji i Pomp Ciepła, a także zapoznać się z ofertą Schiessl Polska. Tutaj każdy Odwiedzający może dokładnie obejrzeć wybrane z naszej oferty urządzenia Hisense i uczestniczyć w dedykowanych szkoleniach technicznych. Showroom Hisense HVAC to kolejny krok w naszym rozwoju w obszarze produktów marki Hisense. Udowadniamy, że mimo wyróżnień uzyskanych podczas Hisense HVAC East Europe Partner Ceremony w Stambule, nie spoczywamy na laurach i możemy zagwarantować unikalne doświadczenia i profesjonalne podejście w komfortowej i nowoczesnej przestrzeni" – mówi Piotr Chraplak – Dyrektor Działu Klimatyzacji Schiessl Polska.

Chcesz odwiedzić Showroom Hisense HVAC/Schiessl? 
Napisz do nas wiadomość na adres: klimatyzacja@schiessl.pl i umów się na spotkania bądź skontaktuj się z pracownikiem Schiessl Polska.

Zobacz więcej