Wydarzenia
Wydarzenia

Schiessl Polska otrzymała nagrodę GLOBAL TOP PARTNER Hisense HVAC 2022

Schiessl Polska otrzymuje nagrodę GLOBAL TOP PARTNER Hisense HVAC 2022.

Schiessl Polska otrzymała prestiżową nagrodę GLOBAL TOP PARTNER HISENSE HVAC 2022. To dla nas ogromne wyróżnienie, które potwierdza nasz dynamiczny rozwój, postęp i osiągnięcia sprzedażowe.

TOP PARTNER HISENSE HVAC 2022 to dowód na naszą doskonałą współpracę i skuteczność w działaniu. Doceniono tym samym niewątpliwy sukces sprzedażowy systemów klimatyzacji VRF w 2022 r. Dzięki Schiessl Polska, na polskim rynku firma Hisense HVAC osiągnęła ponad 300% wzrost sprzedaży produktów VRF w stosunku do 2021 roku.

W imieniu firmy Schiessl Polska nagrodę odebrali: Dyrektor Zarządzająca -  Aneta Wiśniewska – Szczepanik oraz Dyrektor Działu Klimatyzacji - Piotr Chraplak.
W imieniu firmy Qingdao Hisense HVAC Equipment Co., Ltd. nagrodę wręczył: Dyrektor Oddziału Europy Wschodniej - Tony Xu Tongquan.

Coraz mocniejsza obecność rozwiązań Hisense na polskim rynku HVAC, to zasługa między innymi Działu Klimatyzacji Schiessl Polska – zespołu inżynierów, którzy służą naszym Klientom profesjonalnym wparciem technicznym, projektowym i inwestycyjnym. Szukają szytych na miarę rozwiązań VRF, które mogą być z powodzeniem realizowane na bazie rozwiązań technologicznych i produktów z portfolio Hisense.

To nie koniec wyróżnień. Specjalne podziękowania i tytuł GLOBAL TOP BRAND AMBASSADORS Hisense HVAC w Polsce otrzymał nasz kolega Robert Stroiński
– Menedżer Produktu VRF Schiessl Polska, w uznaniu jego wyjątkowych osiągnięć w zakresie sprzedaży urządzeń Hisense VRF w Polsce na skalę globalną.

Hisense HVAC to brand, który osiągnął najszybszy wzrost wśród wszystkich chińskich marek eksportowych. Ten sukces jest wynikiem różnych czynników, takich jak jakość produktów, innowacyjność, skuteczna strategia marketingowa i dobra współpraca z partnerami biznesowymi.

Grupa Hisense jest znaną na całym świecie i działającą na dużą skalę firmą z branży elektroniki użytkowej. Wykorzystanie rożnych technologii, wspierająca innowacyjność kultura organizacyjna przedsiębiorstwa oraz efektywny i oparty na naukowych podstawach system wdrażania innowacji technologicznych sprawiają, że Hisense jest zawsze o krok przed swoją konkurencją.

Zobacz więcej