Wydarzenia
Wydarzenia

Nowa siedziba firmy i Oddziału Warszawa

NOWA SIEDZIBA SCHIESSL POLSKA

Po 15. latach obecności w Piasecznie przenieśliśmy się do nowego i nowoczesnego obiektu w Warszawie przy ulicy Karczunkowskiej 46, który zapewnia możliwości rozwoju i wysoki komfort użytkowników we wnętrzach zaaranżowanych na potrzeby naszej firmy. Nowa lokalizacja w niewielkiej odległości od ulicy Puławskiej zapewnia łatwy dojazd, dogodny dostęp dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz więcej miejsc parkingowych dla naszych klientów. Zaletą nowej siedziby jest także dobre połączenie z centrum miasta oraz nieduża odległość od poprzedniej lokalizacji.

Urządzone zgodnie z aktualnymi trendami stylistycznymi otwarte i przestronne powierzchnie biurowe zapewniają doskonałe warunki do pracy zwiększając poczucie integracji. Stwarzają również dogodne warunki do spotkań z kontrahentami w specjalnie zaprojektowanych oazach ciszy bez ciężkich barier zabudowy wewnętrznej.

Nowa siedziba oddziału to przestronniejszy i na nowo zaaranżowany salon sprzedaży oraz większe powierzchnie magazynowe, które nie tylko znacznie poprawią dostępność produktów „od ręki”, przyczynią się również do świadczenia jeszcze bardziej kompleksowych usług zgodnie z dewizą firmy: SCHIESSL. DOSTARCZMY WIĘCEJ NIŻ PRODUKTY.

W naszym oddziale przy ulicy Karczunkowskiej 46, jak w każdym z pozostałych oddziałów firmy oprócz obsługi handlowej, można uzyskać wszechstronną pomoc i doradztwo techniczne w projektowaniu i budowie efektywnych, energooszczędnych oraz przyjaznych dla środowiska instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych. Można zdobyć niezbędne informacje dotyczące ekologicznych czynników nowej generacji o zerowym ODP i niskim GWP oraz uzyskać kompetentne wsparcie dotyczące zagadnień legislacyjnych.

Zobacz więcej