Artykuł ekspercki

Czyste powietrze ze stylowym klimatyzatorem Hisense Apple Pie Pro

Utrzymanie zdrowego otoczenia w domu jest w dzisiejszych czasach jednym z priorytetów. Wymaga to nowych, zmodernizowanych i inteligentnych rozwiązań, które pomogą nam zapewnić bezpieczeństwo naszym bliskim. Jednym z nich jest nowy klimatyzator Hisense Apple Pie Pro, który nie tylko wyróżnia się stylowym czarnym kolorem, ale także dodatkową funkcją usuwania z powietrza bakteri i wirusów. Apple Pie Pro to świeże powietrze latem oraz ciepło podczas mroźnej zimy.

Hisense Apple Pie Pro

Klimatyzator Hisense Apple Pie Pro łączy wszystkie niezbędne zaawansowane funkcje z zaskakującym, nowoczesnym wzornictwem w kolorze czarnym oraz przyjazną dla użytkownika obsługą. Elegancka i kompaktowa jednostka wewnętrzna harmonijnie komponuje się z wystrojem wnętrza pomieszczenia, gotowa na każde Twoje polecenie. Urządzenie automatycznie dostosowuje się do Twoich potrzeb, w zależności, czy lubisz jak w pomieszczeniu jest trochę cieplej czy chłodniej, zapewniając najwyższy poziom komfortu w ciągu dnia oraz w nocy. I dodatkowo gwarantuje Tobie i Twojej rodzinie oczyszczone, wolne od wirusów powietrze. Przyjrzyjmy się bliżej niektórym jego zaletom.

 

Wolny od wirusów i bakterii

Aby chronić Twój dom przed szkodliwymi wirusami i bakteriami, firma Hisense opracowała specjalną i innowacyjną technologię oczyszczania powietrza o nazwie Hi-Nano, która eliminuje mikroorganizmy poprzez wytwarzanie i uwalnianie do powietrza niezwykle wysokiego stężenia jonów, sięgającego nawet do 1 miliona jonów na cm3. Jony te pochłaniają wirusy i bakterie, powodując ich neutralizację, i ostatecznie przekształcają je w nieszkodliwe cząsteczki wody. Skuteczność działania została potwierdzona przez francuskie laboratorium badawcze Texcell*, międzynarodową organizację specjalizującą się w badaniach wirusologicznych.

Zadbaj o odpowiedni komfort 

Ciesz się optymalnym poziomem komfortu niezależnie od warunków panujących na zewnątrz domu. Dzięki funkcji Smart Mode klimatyzator automatycznie dostosowuje temperaturę i prędkość nawiewu wentylatora, aby zapewnić Ci takie warunki komfortu, jakie preferujesz. Dzięki funkcji Auto-swing żaluzje klimatyzatora poruszają się automatycznie w określonej kolejności, zapewniając optymalne rozprowadzenie i przepływ chłodnego lub ciepłego powietrza w pomieszczeniu we wszystkich czterech kierunkach. I co ważne, poziom hałasu eksploatacyjnego klimatyzatora wynosi zaledwie 19 dB (A), co zapewnia użytkownikom jak najbardziej komfortowe warunki przebywania w klimatyzowanym pomieszczeniu - ciszę.

Nowoczesne sterowanie

Znowu gdzieś zapodział się pilot od urządzenia? Nic nie szkodzi, bo nowym klimatyzatorem Apple Pie Pro możesz wygodnie sterować z dowolnego miejsca w domu, korzystając ze swojego telefonu i połączenia Wi-Fi. Dodatkowo, za pomocą aplikacji ConnectLife możesz aktywować różne funkcje i dostosowywać temperaturę w domu będąc w pracy, przed powrotem do domu lub będąc na wakacjach.

Wysoka wydajność ogrzewania zimą

Martwisz się, wyjeżdżając na wakacje, czy Twoje zwierzęta domowe będą mieć odpowiednie warunki podczas Twojej nieobecności? Lub czy będzie im ciepło w domu podczas bardzo mroźnych zim? Od teraz nie musisz już się martwić, ponieważ klimatyzator Apple Pie Pro charakteryzuje się wysoką wydajnością ogrzewania w niskich temperaturach, zapewniając w domu potrzebne ciepło nawet wtedy, gdy temperatura na zewnątrz sięga -20°C. Aby utrzymać wysoką wydajność grzewczą przez długi czas, specjalna grzałka znajdująca się wewnątrz obudowy jednostki zewnętrznej zapewnia skuteczne odszranianie obudowy i ochronę klimatyzatora przed zimnem.

Wolny od jakichkolwiek zmartwień

Tak brzmi ogólne zdanie łączące wszystkie zalety nowego klimatyzatora Hisense Apple Pie Pro w jednym miejscu – czyli w Twoim domu. Jeśli szukasz niezawodnego, zaawansowanego technologicznie i nowoczesnego klimatyzatora zapewniającego wysoki poziom komfortu, czyste i świeże powietrze, zobacz naszą ofertę i znajdź odpowiednio dopasowane rozwiązanie dla Twojego domu.

*Dane dotyczące działania jonizatora Hi-Nano oparte są na próbkach testowanych przez TEXCELL i SGS w warunkach laboratoryjnych.