in YT Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Aktualności

Hisense sponsorem Paris Saint-Germain

Znany na całym świecie klub Paris Saint Germain (PSG) będący aktualnym mistrzem Francji w piłce nożnej poinformował oficjalnie 10 sierpnia o wyborze Hisense, wiodącej chińskiej firmy z branży elektroniki użytkowej i sprzętu gospodarstwa domowego, na swojego głównego sponsora i podpisaniu przez obie strony wieloletniej umowy sponsorskiej.

Paris Saint Germain, założony w 1970 roku, jest jednym z najlepszych klubów piłkarskich na świecie i światowych marek sportowych. Hisense znajduje się na liście 10 najbardziej rozpoznawalnych chińskich marek wśród klientów zagranicznych przez ostatnie 5 kolejnych lat. Od momentu powstania w 1969 roku jest dostawcą najlepiej sprzedających się produktów na całym świecie.

Hisense obiecuje fanom piłki nożnej w 160 krajach i regionach na całym świecie podniesienie jakości wrażeń podczas oglądania meczów dzięki wykorzystaniu swoich przełomowych technologii transmisji oraz przetwarzania obrazu. Firma zapowiedziała także wyposażenie szeregu miejsc należących do klubu piłkarskiego, takich jak ośrodki szkoleniowe, w najnowsze rozwiązania high tech.