Wydarzenia
Wydarzenia

Konferencja YORK i Johnson Controls w Rotterdamie (23-24.01.2024 r.)

Schiessl Polska w Rotterdamie!

Reprezentacja Schiessl Polska została zaproszona na ogólnoeuropejską konferencję w Rotterdamie, gdzie mieliśmy okazję zgłębiać najnowsze trendy oraz plany Johnson Controls oraz York! Podczas dwudniowych spotkań z ponad 50 dystrybutorami z całej Europy i pracownikami Johnson Controls, dowiedzieliśmy się wielu cennych informacji.

Dyskusje podczas konferencji skupiły się również na nowych ograniczeniach dotyczących stosowania czynników chłodniczych, gdzie w latach 2025-2027 dominującymi produktami staną się czynniki z GWP <150 lub <750 (w zależności od urządzeń). To ważne informacje dla wszystkich związanych z branżą. YORK w swojej ofercie już przewiduje te zmiany i dostosowuje się do nowych trendów.

Cieszy nas również fakt, że York wykazuje gotowość do współpracy i jest otwarty na uczestnictwo w marketingowych działaniach, oferując swoim partnerom szeroki zakres produktów oraz kompleksowe rozwiązania dla budynków. YORK przedstawił również nowe produkty: chillery i pompy ciepła.

Nie tylko zdobyliśmy nową wiedzę na temat rynku i trendów, ale także nawiązaliśmy cenne kontakty z liderami branży i omówiliśmy plany współpracy z naszymi partnerami. Rotterdam okazał się nie tylko miejscem biznesowych dyskusji, ale także pięknym miastem godnym eksploracji! 

To był naprawdę inspirujący czas, który pozwolił nam lepiej zrozumieć i przygotować się do przyszłości branży HVACR. Jesteśmy pełni optymizmu co do kolejnych kroków i współpracy z naszymi partnerami, aby razem rozwijać się i przyczyniać do dalszego rozwoju naszej branży. 

Zobacz więcej