Wydarzenia
Wydarzenia

Konferencja Hisense HVAC Global New Product Launch Conference

 

Hisense HVAC Global New Product Launch Conference 

10 maja 2024 roku uczestniczyliśmy w Hisense HVAC Global New Product Launch Conference w Stambule. Wydarzenie to zgromadziło partnerów z Europy i Azji, aby zaprezentować najnowsze innowacje marki Hisense w dziedzinie systemów: VRF, pomp ciepła oraz sterowania. Podczas konferencji zostały przedstawione plany strategii rozwoju marki Hisense HVAC oraz najnowsze systemy i rozwiązania, które wkrótce zostaną wprowadzone na rynki, takie jak Hi-Smart A i Hi-Therma II.

W tym samym dniu świętowaliśmy również inaugurację Akademii Hisense HVAC przy Uniwersytecie Doğuş w Turcji. Jest to znacząca współpraca między sferą akademicką a przemysłem, której celem jest przygotowanie przyszłych pokoleń do pracy w sektorze HVAC. Obiekty akademii oferują możliwość praktycznej nauki m.in. na systemach VRF i pompach ciepła. Nowoczesna sala szkoleniowa zapewni wszechstronne i praktyczne nauczanie z wykorzystaniem najnowszych technologii marki Hisense.

Szczególnie istotnym punktem konferencji był ten związany z Hi-Expert Club. Z dumą informujemy, że nasz Product Manager systemów VRF – Robert Stroiński, otrzymał tytuł Honorowego Eksperta Hisense. Taki tytuł otrzymało zaledwie 8 przedstawicieli spośród zaproszonych firm partnerskich, co jest dowodem uznania dla jego wkładu w rozwój branży HVAC.

Dla marki Hisense zarówno strefa biznesowa jak i edukacyjna jest niezwykle ważna. Oba wydarzenia podkreślają zaangażowanie Hisense HVAC w ciągłe doskonalenie swoich produktów, a także rolę marki w kształtowaniu przyszłości branży HVAC.

Zobacz więcej