MC Polska

MCPOLSKA.PL Sp. z o.o. Sp.k. to firma rodzinna, stworzona przez inżynierów, światowy lider innowacyjnych rozwiązań do dezynfekcji klimatyzacji w budynkach i na potrzeby motoryzacji. To również wiodący producent preparatów chemii technicznej dla przemysłu, takich jak kleje, smary, oleje, chemia warsztatowa, oraz dystrybutor środków do dezynfekcji, materiałów do sterylizacji i urządzeń dla sektora medycznego. To właśnie połączenie fachowej wiedzy z sektora przemysłowego i medycznego zaowocowało powstaniem cieszącej się tak wielkim uznaniem marki NANOCLEAN®.

Misja firmy MC Polska

Jako eksperci z pasją pomagamy tysiącom klientów zwiększać wydajność, rozwiązywać problemy, obniżać koszty, aby mogli realizować swoje cele znacznie szybciej. Od kilku lat zapewniamy fachowe doradztwo w sektorze klimatyzacyjno-wentylacyjnym z zakresu chemii profesjonalnej oraz współpracujemy z najlepszymi hurtowniami klimatyzacyjnymi na terenie całej Polski i Europy.

Gwarantujemy stałe doradztwo, wsparcie techniczne, szkolenia i najwyższą jakość produktów, szybką obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Skuteczna obsługa nawet najbardziej wymagających klientów pozwoliła nam wprowadzić produkt NANOCLEAN® AIR który w krótkim czasie stał się liderem w dziedzinie czyszczenia i dezynfekcji urządzeń klimatyzacyjnych.

NANOCLEAN® AIR to jedyny na rynku preparat do czyszczenia, odświeżania, odgrzybiania i dezynfekcji parowników klimatyzacji oraz innych urządzeń wentylacyjnych, chłodniczych w budynkach oraz we wszelkich pojazdach o pełnym spektrum działania w czasie do 15 minut.

www.DezynfekcjaKlimatyzacji.pl

https://www.linkedin.com/showcase/nanocleanair/?viewAsMember=true

https://www.facebook.com/NanoCleanAir/