Isoclima

Założona w 1995 roku, Isoclima szybko stała się jedną z wiodących firm w sektorze produkcji preizolowanych rur miedzianych oraz izolacji z polietylenu spienionego do rurociągów. Działa zarówno we Włoszech, jak i za granicą, w ponad 25 krajach w branży klimatyzacyjnej i wodno-kanalizacyjnej. Stale inwestuje w rozwój i poprawę jakości wszystkich produktów już dostępnych na rynku oraz we wdrażanie i dystrybucję nowych produktów.

Entuzjazm, innowacyjność i dynamika, kompletny program produkcyjny oraz wysokiej jakości produkty, sprawiają, że Isoclima jest firmą stale rozwijającą się i poszerzającą rynek odbiorców.

Posiadając certyfikat UNI - EN ISO 9001:2000, jako gwarancję jakości, która jest stale monitorowana, Isoclima dystrybuuje swoje produkty za pośrednictwem najbardziej wyspecjalizowanych hurtowni hydraulicznych i chłodniczo - klimatyzacyjnych, z którymi nawiązała prawdziwe partnerstwo.

Innowacyjne produkty

Preizolowane rury miedziane Isoclima, powstałe dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, są rezultatem nieustannych innowacji technicznych wdrażanych  w proces produkcji.

Opracowane w celu jak najlepszego rozwiązywania problemów związanych z przewodzeniem płynów w instalacjach chłodniczych, wodno-kanalizacyjnych i gazowych, osiągnęły wysoki poziom jakości, niezawodności i trwałości.

Szeroki zakres zastosowań może zaspokoić wszelkie specyficzne potrzeby dzięki bardzo rozbudowanej ofercie produktowej oraz plastyczności użytych materiałów, które można dostosować do róznorodnych wymagań stawianych przez instalacje.

Certyfikaty - jakość gwarantowana przez najważniejsze międzynarodowe instytucje

Gwarancja stale monitorowanej jakości, pełnej zgodności ze środowiskiem i maksymalnego bezpieczeństwa umożliwiły firmie uzyskanie najbardziej cenionych certyfikatów w branży. Firma jest certyfikowana za pomocą zintegrowanego systemu przez międzynarodową jednostkę certyfikującą KIWA CERMET w następujących kategoriach: Rozporządzenie UE 333:2011/715:2013: Przepisy ustanawiające kryteria określające, kiedy niektóre rodzaje złomu przestają być odpadami w rozumieniu dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2008/98/WE.