CPS

CPS jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji narzędzi i urządzeń pomiarowych dla branży HVAC&R. Założona w 1975 roku firma, rozpoczęła swoją działalność z jednym pracownikiem i jednym produktem. Obecnie globalna lokalizacja zapewnia klientom CPS nieograniczone możliwości korzystania z bogatej oferty produktowej.

Swój sukces CPS zawdzięcza filozofii, która zakłada, że każdy klient powinien dostać to, co branża ma najlepszego do zaoferowania: profesjonalny serwis i najlepsze produkty najwyższej jakości. CPS jako wyłączny właściciel zakładów produkcyjnych, wyposażonych w najnowocześniejsze mechaniczne i elektroniczne urządzenia, aktywnie rozwija i nieustannie doskonali swoje produkty.

Ten wyjątkowy status w dzisiejszej, podlegającej gwałtownym zmianom strukturze własności w sferze produkcji, zapewnia CPS zdecydowaną przewagę nad konkurencją przy opracowywaniu nowoczesnych produktów, spełniających wymagania stawiane przez klientów.  CPS jest niekwestionowanym liderem we wprowadzaniu na rynek innowacyjnych rozwiązań. I chociaż wszyscy chcą być „innowacyjni”, niewielu producentów wprowadza na rynek tak wiele nowych produktów każdego roku. Kiedy jeden z produktów firmy staje się narzędziem godnym polecenia przez używającego go serwisanta innym serwisantom, to cel, jaki stawia przed sobą firma CPS został osiągnięty.

CPS to firma zbudowana przez techników dla techników. Nasze narzędzia projektujemy dla PROFESJONALISTÓW. Dzięki najbardziej wszechstronnej na świecie gamie technologii wykrywania nieszczelności, inteligentnym narzędziom diagnostycznym i sprawdzonym rozwiązaniom w zakresie serwisowania urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, produkty CPS są najlepszym wyborem!

A poza tym, my żyjemy z produkowania narzędzi, na których Ty opierasz swoje życie!