Bock - Innovating together

Marka BOCK to linia produktów marki Danfoss i jeden ze światowych liderów technologii i innowacji w zakresie rozwoju przyjaznych dla środowiska, ekonomicznych rozwiązań dla chłodnictwa i klimatyzacji, w tym pomp ciepła i odzysku ciepła - posiada jedno z największych na świecie portfolio sprężarek do naturalnych czynników chłodniczych, takich jak CO2 (R744), węglowodory i inne czynniki chłodnicze o niskim GWP.

Naszą misją jest działanie w trosce o ludzi, produkty i planetę. Obiecujemy naszym klientom, że pomożemy w stworzeniu bardziej zrównoważonego świata poprzez dostarczanie produktów, usług i rozwiązań wyróżniających się wysoką jakością, absolutną niezawodnością i zaawansowaną innowacyjnością.

Bock GmbH z siedzibą w Niemczech, w Frickenhausen w Badenii-Wirtembergii koło Stuttgartu, została założona w 1932 roku przez Willhelma Bocka i Hansa Göldnera w Stuttgarcie. Obydwaj założyciele rozpoczęli od naprawy lodówek i systemów chłodzenia, a w 1935 roku rozpoczęli produkcję otwartych sprężarek tłokowych. Tym samym już wtedy powstały podstawy dzisiejszego sukcesu firmy Bock GmbH jako producenta sprężarek i pioniera innowacji w chłodnictwie przemysłowym i komercyjnym.

Półhermetyczne, tłokowe sprężarki Bock są niezastąpione w chłodnictwie i klimatyzacji, w chłodnictwie przemysłowym i komercyjnym, w pompach ciepła, a nawet na statkach i są dobrze znaną marką, która oznacza jakość i postęp.

Chcemy żyć autentycznie tym, co przekazujemy i przyczyniać się do lepszego życia poprzez nasze sprężarki mobilne i stacjonarne, a także nasze usługi w dziedzinie chłodnictwa. Chcemy zapewnić dobry klimat w pełnym tego słowa znaczeniu. Z myślą o przyszłości. Ponieważ technologia chłodnicza stała się niezbędna we współczesnym życiu codziennym. Niezależnie od tego, czy jest to przemysł spożywczy, technologia chemiczna i farmaceutyczna, handel detaliczny, transport czy klimatyzacja autobusów, pociągów lub budynków.

Bock od lat inwestuje w rozwój sprężarek wykorzystujących naturalne czynniki chłodnicze, które są wydajne i trwałe, a zatem zrównoważone. Szczególnie w dziedzinie CO2 firma Bock szybko zyskuje na popularności. Prawie co roku zgłaszanych jest wiele patentów na wprowadzanie nowych produktów i ich optymalizację.

Danfoss-BOCK zapewnia wsparcie naszych kolegów tzw. BOCK Champions w danym regionie. Są to przeszkolone i dedykowane osoby, które zapewniają  codzienną i płynną komunikację w zakresie oferowanego portfolio sprężarek i agregatów, jak również kontakt z inżynierami aplikacji lini produktowej BOCK .

W Danfoss Climate Solutions angażujemy się w działania mające na celu dostarczenie najnowszych rozwiązań w sposób zrównoważony, zachowując absolutnie minimalny poziom oddziaływania na środowisko oraz realizując cele zrównoważonego rozwoju ONZ (SDG).

Projektujemy i opracowujemy energooszczędne rozwiązania, zachęcamy do stosowania naturalnych czynników chłodniczych, pomagamy zmniejszyć ogólną emisję gazów cieplarnianych oraz zminimalizować wpływ naszych produktów na globalne ocieplenie. 

Rozwiązania Danfoss Climate Solutions odgrywają również ważną rolę w transformacji energetycznej. Pracujemy nad wykorzystywaniem większej ilości energii odnawialnej i dekarbonizacją naszego systemu energetycznego, co wymaga większej elastyczności i budynków z systemami zarządzania popytem na energię. Łącząc nasze doświadczenia w dziedzinach ogrzewania i chłodzenia, opracowujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie magazynowania energii, takie jak inteligentny supermarket i układy sterowania Danfoss Smart Store.

Dzięki szerokiej gamie produktów i rozwiązań, takich jak zawory, czujniki, elektronika, pompy i wymienniki ciepła oraz sprężarki, w tym cała gama sprężarek BOCK, pomagamy naszym klientom na pierwszym miejscu stawiać efektywność energetyczną i zrównoważony rozwój, ponieważ razem tworzymy inżynierię jutra.

Strona: https://www.danfoss.com/pl-pl/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/danfoss/mycompany/verification/

Facebook: https://www.facebook.com/danfosseasteurope/

Cool Space: https://www.facebook.com/groups/1004773860502621

YouTube: https://www.youtube.com/user/DanfossPolska

Twitter/X: https://twitter.com/i/flow/login?redirect_after_login=%2FDanfossPoland