Chłodziwa glikolowe i mrówczan

Chłodziwo Antifrogen N

Glikol etylenowy o nazwie Antifrogen N to produkt firmy Clariant. Oferowany czynnik chłodniczy zawiera inhibitory zapewniające ochronę przed korozją, co przekłada się na długą i bezawaryjną pracę instalacji chłodniczej. Glikol etylenowy zachowuje długotrwałą stabilność w instalacjach. Antifrogen N jest chłodziwem bardzo wydajnym, co wiąże się z wysoką sprawnością systemów chłodzenia niezależnie do ich przeznaczenia.

Antifrogen N jest chłodziwem pośredniczącym w przemysłowych układach chłodniczych, transporcie chłodniczym, chłodnictwie komercyjnym oraz w instalacjach z agregatami wody lodowej. Glikol etylenowy wykorzystywany jest również jako nośnik ciepła w pompach ciepła. W zależności od zapotrzebowania klienta Antifrogen N dostarczamy w stężeniu 100% oraz jako mieszanina z wodą w proporcji odpowiadającej ustalonej temperaturze zamarzania. Produkt dostarczamy w standardowym opakowaniu - beczkach o pojemności 200 litrów. Na życzenie Klienta istnieje możliwość zastosowania innych opakowań dla zamawianego czynnika chłodzącego.

Przeznaczenie

Uniwersalne chłodziwo pośredniczące, nośnik ciepła.

Wpływ na środowisko

Wskaźnik ODP: 0

 

Własności fizyczne i termodynamiczne

Informacje dotyczące sprzedaży

Rodzaje opakowań:

Beczki 200 l, cysterny, na życzenie inne opakowania

Sposoby dostaw:

Odbiór własny lub z dostawą na miejsce - do ustalenia. Dystrybucja z centralnych stacji napełniania oraz z regionalnych stacji w oddziałach (Magazyn Centralny, Oddziały)

Karta charakterystyki:

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Kontakt: dzial.czynnikow@schiessl.pl