in YT Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Aktualności

Tydzień czynników chłodniczych - Refrigerant Week - 25-27 września 2018

Bądź gotowy na zmiany w czynnikach chłodniczych!

Zapraszamy Instalatorów oraz Techników zajmujących się instalacjami chłodniczymi i klimatyzacyjnymi do udziału w globalnej inicjatywie pod hasłem Tydzień czynników chłodniczych - Refrigerant Week, który będzie trwał od 25 do 27 września. W ramach tego tygodnia na całym świecie odbędą się różne aktywności.

Termin szkolenia/webinarium

 • 25.09.2018, godz. 9:00 - 10:00, Temat: Palne czynniki chłodnicze: możliwości i ograniczenia czynników chłodniczych A2L i A3. >>>REJESTRACJA>>>
  Czynniki chłodnicze o klasie bezpieczeństwa A2L i A3 mają bardzo niski współczynnik GWP, co czyni je pewnym, długoterminowym rozwiązaniem dla wielu zastosowań HVACR. Jednak te czynniki chłodnicze są sklasyfikowane odpowiednio jako średnio i wysoko palne. Klasy palności wzbudzają obawy dotyczące bezpieczeństwa i zgodności. To webinarium pomoże zrozumieć te zagadnienia, wraz z możliwościami, które oferują tego typu czynniki chłodnicze.

 • 27.09.2018, godz. 9:00 - 10:00, Temat: Chłodnictwo przemysłowe: Omówienie systemów o małym napełnieniu amoniakiem. >>>REJESTRACJA>>>
  Od kilkudziesięciu lat amoniak zdominował chłodnictwo przemysłowe ze względu na swoje wyjątkowe właściwości cieplne i wysoką wydajność. Mimo, że jest to naturalny czynnik chłodniczy o znikomym wpływie na środowisko, amoniak stawia także wiele wyzwań.

Jeśli chcesz:

 • być pewny że stosujesz odpowiednie produkty w aplikacji
 • wiedzieć jakie są trendy w chłodnictwie i klimatyzacji
 • znać wszystkie kluczowe daty dotyczące regulacji F-Gazowych
 • wiedzieć jakie produkty są gotowe do zmiany czynników chłodniczych
 • poznać i wykorzystywać narzędzia, które pomogą Tobie w codziennej pracy

Zapisz się już dziś!