in YT Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Aktualności

Hisense oficjalnym sponsorem Mistrzostw FIFA World Cup Russia 2018

6 kwietnia 2017 r. w Pekinie, podczas wspólnej konferencji prasowej z FIFA, Hisense ogłosił swój status Oficjalnego Sponsora Mistrzostw Świata FIFA 2018, stając się tym samym pierwszą chińska marką elektroniki użytkowej, która występuje w tej roli.

W ramach oficjalnego sponsora FIFA World Cup Hisense będzie uczestniczyć w szeregu działań marketingowych i reklamowych na całym świecie, docierając do publiczności w ponad 200 krajach.

Prezydent Hisense Group, Pan Liu Hongxin, uważa, że ​​Puchar Świata FIFA jest jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie, rywalizując tylko z igrzyskami olimpijskimi. Dla Hisense, sponsorowanie tak prestiżowego turnieju jest kluczową inicjatywą o strategicznym znaczeniu dla całej korporacji.

"Czujemy się zaszczyceni podjęciem największego wyzwania jakie niesie współpraca z federacją w ramach Mistrzostw Świata FIFA 2018 i wierzymy, że znacznie poprawi to światową świadomość i wartość ekonomiczną dla Hisense jako prawdziwie międzynarodowej marki. Puchar Świata łączy najwyższy poziom konkurencji i prestiżu w piłce nożnej na całym świecie, co czyni z niej idealną platformę, której częścią stał się Hisense".

Sekretarz FIFA, Pani Fatma Samoura powiedziała: „FIFA z zadowoleniem wita Hisense na pokładzie jako oficjalnego sponsora Mistrzostw Świata FIFA 2018 w Rosji. Czekamy na współpracę z koncernem, aby promować ducha konkurencji, szczególnie w Chinach, gdzie firma jest liderem na rynku elektroniki użytkowej, a popularność futbolu nadal rośnie". Prezes FIFA Gianni Infantino wysłał także swoje gratulacje i wyraził zadowolenie z podjętej współpracy.

Schiessl Polska jako generalny dystrybutor klimatyzacji Hisense na ryku polskim pokłada nadzieję, że przyszłoroczny turniej będzie niezwykle atrakcyjna dla wszystkich sympatyków futbolu oraz klientów systemów klimatyzacji tej globalnej marki. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Oficjalna strona Mistrzostw FIFA World Cup Russia 2018.

Galeria: