in YT Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Aktualności

Dziękujemy za udział w Wirtualnym Dniu Otwartym

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za udział w wirtualnym Dniu Otwartym zorganizowanym przez naszą firmę. Mamy nadzieję, że zmieniona formuła tegorocznej edycji Dni Otwartych okazała się rozwiązaniem wygodnym, dającym dużą oszczędność czasu, dostarczając równocześnie nie mniejszą ilość ciekawych informacji o nowościach, trendach rynkowych i specjalnych promocjach, jak dotychczasowa forma tych spotkań.

Oczywiście w przyszłości planujemy wrócić do tradycyjnych, bezpośrednich spotkań z naszymi Klientami w ramach Dni Otwartych. Planujemy również uzupełnić nasze wzajemne kontakty o przeprowadzane w podobnej formule spotkania / szkolenia online.

Z przyjemnością odpowiemy również na dodatkowe pytania, które mogły się nasunąć już po zakończeniu wydarzenia. Pytania można przesyłać do środy 24 czerwca na adres: schiessl@schiessl.pl. Odpowiedzi na nadesłane do nas pytania oraz zadane na czacie w trakcie Dnia Otwartego dostępne są wraz z przedstawionymi podczas wydarzenia prezentacjami jako pliki do pobrania.

Jeżeli jeszcze nie skorzystał Pan z oferowanych w tym dniu atrakcyjnych promocji to zapraszamy do naszych oddziałów. Część promocji jest nadal aktualna a ich szczegóły są dostępne w oddziałach.

Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie nam czasu. Spotkajmy się ponownie podczas kolejnych wydarzeń zarówno tych wirtualnych jak i w formie kontaktu osobistego. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco ofert specjalnych, aktualności i nowości na stronie www.schiessl.pl.

Do zobaczenia!

Schiessl Polska Sp. z o.o.