Promocje
Promocje

Pomiary elektryczne z Testo

Super promocyjne ceny na innowacyjne przyrządy do pomiarów elektrycznych Testo

Przyrządy do pomiarów elektrycznych Testo wyróżniają się ze względu na automatyczną obsługę, wyznaczając nowe standardy w pomiarach. Promocją objęte są poniższe przyrządy.

Bezkontaktowy próbnik napięcia tester testo 745

Pierwszy tego rodzaju tester napięcia, spełniający najnowsze normy, którym można mierzyć również prąd. Oznacza to, że jedno urządzenie zastępuje dwa inne przyrządy, które wystarczą do wszystkich pomiarów wielkości elektrycznych. Za każdym razem mierzony parametr jest wykrywany automatycznie, co zapobiega nieprawidłowym ustawieniom. Oba modele posiadają wszystkie najważniejsze funkcje takie jak: pomiar napięcia/pomiar prądu i oporu, jak również test ciągłości obwodu. Końcówki pomiarowe mogą być wymienione w bardzo prosty sposób, tak aby nie wymieniać całego przyrządu w przypadku uszkodzenia.

Tester napięcia testo 750

Wygodny odczyt z każdej pozycji. Trzy modele testera napięcia testo 750 to pierwsze przyrządy z podświetlanym wyświetlaczem LED widocznym z każdej strony miernika. Wszystkie trzy modele są zgodne z normą DIN EN 61243-3:2010 i posiadają kategorię bezpieczeństwa CAT IV. Najważniejsze dostępne funkcje: badanie napięcia, testowanie ciągłości obwodu oraz wykrywanie kierunku wirowania faz.

Tester natężenia / napięcia testo 755

Wielofunkcyjny miernik elektryczny do codziennej pracy, z automatycznym wykryciem parametru pomiarowego, wymiennymi końcówkami pomiarowymi oraz rozszerzonym zakresem napięcia do 1000 V.

Multimetr cyfrowy testo 760

Trzy modele testo 760 umożliwiają wyeliminowanie nieprawidłowych ustawień, poprzez automatyczne wykrywanie mierzonego parametru za pomocą wyboru gniazda pomiarowego. Łatwa i wygodna obsługa, dzięki przyciskom funkcyjnym zamiast pokrętła wyboru funkcji.

Amperomierz cęgowy testo 770

Trzy modele testo 770 idealnie nadają się do bezdotykowego pomiaru w szafach sterowniczych. Jedno z dwóch ramion cęg może być całkowicie wsunięte do obudowy urządzenia. Unikalny mechanizm cable-grabTM umożliwia łatwe chwytanie kabli w ciasnych szafach sterowniczych. Automatyczne wykrywanie parametrów pomiaru gwarantuje niezawodny pomiar: prądu i napięcia, wszystkie trzy modele wykrywają prąd stały i zmienny. Można wybrać również inne parametry takie jak: oporność, ciągłość obwodu, test diody i pojemność. Oprócz tego testo 770-3 oferuje funkcję pomiaru wydajności i może być podłączony przez Bluetooth do aplikacji testo Smart. W aplikacji na smartfony i tablety postęp pomiaru można wyświetlić w formie wykresu i udokumentować bezpośrednio w raporcie

Warunki promocji:

 1. Czas trwania: od 1.04.2024 do 31.07.2024
 2. Promocja dotyczy przyrządów do pomiarów elektrycznych TESTO:
  • testo 745
  • testo 750-1, 750-2, 750-3
  • testo 755-1, 755-2
  • testo 760-1, 760-2, 760-3
  • testo 770-1, 770-2, 770-3
 3. Szczegóły promocji dostępne w naszych oddziałach

PROMOCJA Przyrządy pomiarowe TESTO 2024.pdf

Zobacz więcej