Zdjęcia produktu mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
68.30 PLN
cena katalogowa netto
Producent: K-FLEX
Kategoria: Izolacje i dodatki
Nr indeksu: 2-50-30510
Nr katalogowy: 850CL020002
JM: SZT
Wysokiej jakości materiały izolacyjne do zastosowań chłodniczych i klimatyzacyjnych, gwarantujące szybki i łatwy montaż oraz trwałość parametrów technicznych wraz z upływem czasu. Odporne na pleśń, drobnoustroje i czynniki atmosferyczne. Rodzaje oferowanych materiałów izolacyjnych w postaci otulin i mat:
Izolacja na bazie kauczuku syntetycznego w nowoczesnym, bardzo praktycznym i ekonomicznym opakowaniu. Wysoki współczynnik odporności na dyfuzję pary wodnej, możliwość styczności z produktami żywnościowymi.
Izolacja na bazie kauczuku syntetycznego, bardzo elastyczna, w zwojach o wysokości 1500 mm ułatwiających montaż i zmniejszenie jego kosztów.
Rozwiązanie systemowe polegające na połączeniu izolacji ze spienionego kauczuku z wielowarstwowym płaszczem odpornym na działanie promieniowania ultrafioletowego i warunków atmosferycznychw celu zagwarantowania jego jak najlepszych właściwości fizycznych.
| Producent | K-FLEX |
| Średnica | nie dotyczy |
| Zastosowanie | Akcesoria |
| Waga | 0.56 kg |
| Szerokość opakowania | 0.11 m |
| Wysokość opakowania | 0.085 m |
| Długość opakowania | 0.11 m |
| Waga z opakowaniem | 0.56 kg |
68.30 PLN
cena katalogowa netto
Producent: K-FLEX
Kategoria: Izolacje i dodatki
Nr indeksu: 2-50-30510
Nr katalogowy: 850CL020002
JM: SZT