in YT Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Automatyka chłodnicza

Zawory elektromagnetyczne Danfoss

DANFOSS

Zawory elektromagnetyczne - EVR / EVRH / EVRC

Zawory elektromagnetyczne Danfoss EVR / EVRH to zawory bezpośredniego działania lub z serwosterowaniem, przeznaczone do stosowania w rurociągach cieczowych, ssawnych i gorącego gazu. Nadają się do agregatów skraplających i zespołów wielosprężarkowych we wszystkich zastosowaniach chłodniczych, mroźniczych i klimatyzacyjnych. Zawory elektromagnetyczne Danfoss są przystosowane do stosowania z czynnikami chłodniczymi: R22 / R407C, R404A / R507, R410A, R134a i R407C. Dostępne są również wersje do czynników wysokociśnieniowych, takich jak R410A i R744 (CO2) o maksymalnym ciśnieniu roboczym 45 bar g. EVR 2 - EVR 20 z przyłączami do lutowania i bez wrzeciona ręcznego otwierania mogą być stosowane z czynnikami palnymi R32, R290, R600 i R600a. Zawory elektromagnetyczne Danfoss mogą być dostarczane jako normalnie otwarte lub normalnie zamknięte oraz z lub bez ręcznego otwierania. Zawory EVR są dostępne z przyłączami śrubunkowymi, lutowanymi i kołnierzowymi. EVRC to serwosterowany zawór elektromagnetyczny przeznaczony do użytku w rurociągach cieczowych w instalacjach chłodniczych.

Zawór elektromagnetyczny Danfoss EVRC umożliwia przepływ w obu kierunkach i w związku z tym może być stosowany w rurociągach cieczowych instalacji chłodniczych z odtajaniem gorącym gazem. W okresie chłodzenia EVRC działa jak zwykły zawór elektromagnetyczny, natomiast podczas odtajania umożliwia powrót skroplonej cieczy do kolektora cieczowego.

Dlaczego warto wybierać zawory elektromagnetyczne Danfoss?

Danfoss to marka znana i ceniona na rynku rozwiązań automatyki chłodniczej. Zawory Danfoss stanowią synonim jakości i niezawodności. Ich wybór pozwala poprawić sprawność instalacji, jednocześnie obniżając koszty jej eksploatacji. Zawory elektromagnetyczne Danfoss charakteryzują się podwyższoną trwałością, dzięki czemu gwarantują długą i bezawaryjną pracę, również w bardzo wymagającym środowisku.