Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Pompy ciepła Aquarea

Akcesoria

Sterowniki Aquarea Manager nowej generacji PAW-HPM1, PAW-HPM2

Inteligentne sterowniki nowej generacji, przeznaczone do obsługi ekologicznych układów ogrzewania,
posiadają wbudowane uniwersalne, samodzielne sterowniki do sterowania układami ogrzewania
i podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

Sterownik pompy ciepła Aquarea Heat Pump Manager PAW-HPMED

Jest to urządzenie nowej generacji służące do sterowania pracą ekologicznych układów ogrzewania. Wykonany w formie samodzielnego urządzenia, potrafi sterować nie tylko pracą układów z pompą ciepła, ale także pracą kotła gazowego bądź olejowego oraz innymi urządzeniami zainstalowanymi w układzie ogrzewania.

Termostaty PAW-A2W-RTWIRED, PAW-A2W-RTWIRELESS

PAW-A2W-RTWIRED - Przewodowy termostat pokojowy z ekranem LCD i programatorem tygodniowym
PAW-A2W-RTWIRELESS - Bezprzewodowy termostat pokojowy z ekranem LCD i programatorem tygodniowym

Aplikacja do sterowania pracą układu ogrzewania za pomocą smartfona, tableta lub komputera PC PAW-AW-KNX-1i, PAW-ZIG-A2W, PAW-AW-MBS-1

Łatwa w obsłudze aplikacja umożliwia sterowanie układem ogrzewania i ciepłej wody użytkowej za pośrednictwem smartfona, tableta lub komputera PC. Można z niej korzystać zarówno w domu, jak i z dowolnego innego miejsca. Pompę ciepła można również podłączyć do systemu zarządzania budynkiem BMS za pośrednictwem interfejsu KNX, Modbus lub Zig Bee.

Pompa ciepła + fotowoltaiczne panele słoneczne HIT

Fotowoltaiczne panele słoneczne: najlepsze rozwiązanie, jeśli zależy Ci na bardzo dużych oszczędnościach. Połączenie paneli fotowoltaicznych z pompą ciepła pozwala jeszcze bardziej obniżyć zużycie energii elektrycznej i emisje CO2. Ponadto unikalna konstrukcja paneli fotowoltaicznych HIT firmy Panasonic pozwala na wyprodukowanie większej ilości energii elektrycznej z metra kwadratowego panelu, co przyczynia się do jeszcze większych oszczędności energii elektrycznej.